Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Do Ústí přijede Stadion posílený Bílkem
06.08.2017 | Filip Vlček (UNL)
Autor fotografie: Sporty Ústí

Do Ústí přijede Stadion posílený Bílkem

Ú s t í n/L. - Na ústecké hokejisty čeká druhý přípravný zápas. Po venkovním utkání v Litvínově se představí žlutomodří poprvé na domácím ledě. Na zimní stadion do Ústí nad Labem dorazí tradiční rival z Litoměřic.

Stadion vsází na mládí

Litoměřice budou v letošní sezóně úzce spolupracovat s ČSLH. Tudíž se můžeme těšit, že uvidíme v dresu soupeře naděje českého hokeje. Nebude však nouze o zkušené borce. Dres Stadionu oblékají například zkušení obránci Aleš Pavlas a Jiří Jebavý. V útočných řadách najdeme Vítězslava Bílka a Jaroslava Kallu. Zbytek týmu doplňují právě zmínění mladíci. Fanoušci Slovanu mohou znát z působení v našem klubu tyto hráče: Aleš Pavlas, Ondřej Smetana a Dominik Málek. Miloš Říha s Danielem Tvrzníkem budou v nadcházející sezóně spoléhat i na novou brankářskou trojici. K týmu se připojili nově Michal Chmel a Milan Klouček. Z minulé sezóny zůstal Michal Michajlov.

Slovan podlehl bez opor Litvínovu

Slovan vstoupil do přípravy porážkou. Extraligovému Litvínovu podlehl 6:3. Trenéři Mach s Marešem poslali do utkání hodně mladou sestavu. Odpočívat zůstali zkušení borci jako jsou: Martin Vágner, Vladimír Brož, Jaroslav Roubík, Antonín Melka, Daniel Vrdlovec nebo David Merta. Příležitost tedy dostali mladí. Nejvíce byla vidět dvojice Roman Navarra (1+0) a Marek Macek (2+0). Špatně si nevedl ani druhý brankář Michal Krofta, který odchytal druhou polovinu utkání. Za svá záda propustil jedinou střelu soupeře. Po utkání se rozloučili s kádrem našeho týmu obránci Patrik Balcar a Jan Mašek. V útočných řadách už neuvidíme Matěje Krejčíka, Ondřeje Koptu, Famila Amirova a Václava Janečka.

V minulém ročníku WSM Ligy jsme odehráli proti Stadionu celkem čtyři utkání. Bohužel ve všech čtyřech případech se radoval náš soupeř. Slovan vybojoval v minulém ročníku proti Stadionu pouhé dva body.

Vzájemná utkání v minulé sezóně

Litoměřice - Ústí n/L 5:4
Ústí n/L - Litoměřice 3:4 pp.
Litoměřice - Ústí n/L 4:3 pp.
Ústí n/L - Litoměřice 0:5

 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv