HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Howell´s Ford, den čtvrtý
13.03.2011 | Sgt. Hansell

Howell´s Ford, den čtvrtý

Ú s t í n/L. - 49°36´39.56"N, 15°35´1.109"E. Tvrz Howell´s Fordu dobyta. Místní podlehli naší armádě po čtyřech vítězných bitvách. O průběhu čtvrté, poslední bitvy, nám podal hlášení Sgt. Hansell.

Do dnešní bitevní vřavy jsme šli s tím, že tuhle bitvu chceme dotáhnout do vítězného konce, že už nechceme, aby protivník zkoušel dobýt naše území. Chtěli jsme tak i začít, jenomže se nám to nepovedlo. Jeden náš bojovník byl hned zpočátku postaven mimo bitvu, náš tým sestával tedy jenom ze 4 vojáků. Nepokryli jsme to a dostali jsme hned první úder. Ale ten nás nezlomil, ani neodradil. Hned jsme na to navázali - jak se říká, nejlepší obranou je útok a zasadili jsme Rebelanům ránu. Poté jsme ještě zvedli naší bilanci o další smrtící střelu. Sgt. Frenchman měl vynikající neprůstřelnou vestu - nepovedlo se ho tedy prostřelit, i když tam několik šancí bylo.

Dnes se nám moc nedařily početní výhody s jedním vojákem v poli navíc. Byli jsme asi trošku nervózní, taktika nám nevycházela tak, jak jsme chtěli. Střely míjely cíl. Asi silný vítr... Protivník musel už bojovat. Viděl, že prohrává bitvu, asi chtěl pak jet ještě zkusit dobýt naši tvrz, to nevím, tak otevřeli obranný systém jejich pevnosti. My se však dostali tím pádem do větší šance útoku. Rocky tam měl parádní střelu, kterou se trefil do černého. Bitvu jsme si celkem hezky pohlídali, ještě jsme si to pojistili další smrtící střelou. Na konci jsme si to ještě zdramatizovali, protože hned dva lidi z našich byli odvoláni k týmu Sedících Clockerů. Ale zvládli jsme to. Dotáhli jsme to do vítěznýho konce.

Ústečané, pozor, pozor! Válečné hlášení: Jelikož na nás míří další protivník, tentokráte ze severních končin, vyhlašujeme 1. stupeň válečné pohotovosti. Hledáme do našich řad šestého bojovníka do bitevního pole. Ať vás přijde co nejvíce, ať je z čeho vybírat. Nábor se uskuteční 21. a 22. 3. 2011. V těchto dnech by měl začít protivník dobývat naše koordináty. Dostavte se proto v hojném počtu a podpořte nás!

Sgt. Hansell, konec hlášení
 
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv