HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Lukáš Handlovský: Mám pocit, že ty dva góly jsme si dali sami
14.03.2013 | Eva Skokanová

Lukáš Handlovský: Mám pocit, že ty dva góly jsme si dali sami

Ú s t í n/L.- Čtyři semifinálová utkání a čtyři prohry. Ale poslední bod nedali Lvi Olomouci zadarmo, bojovali do poslední vteřiny. "Chtěli jsme vyrovnat," své o tom ví i útočník Lukáš Handlovský.

Poslední semifinálový zápas mají Lvi za sebou. A vůbec to nebyl zápas jednoduchý, až závěrečná siréna utnula veškeré naděje a snahy. „Z našeho pohledu to byl nejlepší výkon. Nedali jsme gól a bez těch se prostě nevyhrává. Víří ve mně hodně emocí, ale nejsilnější je asi zklamání. Do poslední chvíle jsme věřili že to zlomíme, i když stav na zápasy byl 3:0, ale dokud nemá jeden tým čtyři vítězství, není konec,“ zhodnotil čtvrté utkání s Olomoucí Lukáš Handlovský.

Dvakrát se Lvi s Kohouty utkali na olomouckém ledě a stejně tak se podvakráte potkali ve Zlatopramen areně. Semifinálová série ve výsledku patřila Moře. „Měli jsme hodně složité postavení. Bylo pro nás těžké se prosadit. Puky jsme prakticky neměli, šance, které jsme si vytvářeli, byly poloviční. Musím také říct, že jejich gólman chytal fantasticky. Kašík má neuvěřitelnou formu a o to jsme to měli těžší. Chyběl nám kousek na konci a mohlo to dopadnout celé jinak. Olomouc prostě byla lepší hlavně v produktivitě, zatímco my jsme vstřelili 4 branky, Olomouc nám jich nastřílela 16. Olomouc nám byla silným soupeřem. Hráli kompaktní hokej. Je evidentní, že spolu hrají již delší dobu, věděli o sobě, přihrávali si. Hodně chodili do protiútoku. Byla to taková honěná nahoru dolu,“ říká o semifinálové sérii šestadvacetiletý Lukáš.

Po druhé třetině šli Lvi do kabin za stavu 0:1. V utkání, které může být osudné, je to svízelná situace. „Šli jsme do poslední třetiny s tím, že musíme vyrovnat. Prohrávali jsme o jeden gól, což je výsledek, který je možné velmi snadno změnit. Tlačili jsme se na bránu, bohužel nám to tam nepadlo,“ přiznává zklamaně opora lví smečky.

Mora dnes potrestala chyby Ústeckých Lvů. Obě branky utkání padly během oslabení domácích. „Mám pocit, že ty dva góly jsme si dali sami. To nám také vůbec nepřidalo na pohodě,“ ví o bolavém místě Lukáš.

Dnem 13. března tedy pro Slovan skončila sezóna. I přes zklamání z posledního zápasu je na místě objektivně zhodnotit právě uplynulý rok. „Já si myslím, že tato sezóna byla pro všechny celky vyrovnanější než ty předchozí. Díky výluce NHL se v českých ligách objevilo mnoho hráčů ze zámoří a to i v první lize. Najednou se tedy mohlo stát, že poslední tým porazil lídra tabulky. My jsme na tom vůbec nebyli špatně, do play of jsme šli ze třetí pozice, bohužel semifinále jsme pak nezvládli,“ ohlédl se za sezónou slovenský rodák.

A na závěr nesmí chybět vzkaz pro fanoušky ústeckého hokeje od Lukáše Handlovského:„Děkujeme za obrovskou podporu. Vážím si toho, že jste chodili do poslední chvíle a to i za stavu 3:0, což pro Vás nebylo asi vůbec jednoduché. Díky.

 
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv