Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Lvi se představí doma po více než čtyřech měsících
13.08.2006 | Karel Filas

Lvi se představí doma po více než čtyřech měsících

Ú s t í n/L. - Čtyři měsíce a dva dny. Celkem 124 večerů. Tak dlouho trvalo než ústečtí fanoušci uvidí na domácím stadionu Ústecké Lvy v zápasové zátěži. Ti ve svém třetím přípravném duelu na nadcházející sezonu hostí v pondělí 14. srpna od 18 hod. dánský klub Frederishavn IK, který se pod vedením českého trenéra Justry připravuje na novou sezonu v Čechách. Lvi od začátku srpna svedli dvě přípravné bitvy. Obě skončily smírně. V Chomutově bez branek, na Kladně 3:3. Mimo zápas s dánským celkem se Ústečtí v tomto týdnu představí domácím fanouškům ještě dvakrát. Ve čtvrtek s Kladnem a v pátek se slovinskou Jesenicí. Na každé přípravné utkání mají majitelé permanentních vstupenek pro nadcházející sezónu vstup zdarma! Normální lístek bude stát na všechny přípravné zápasy 20Kč. S přípravnými zápasy přichází také změna předprodeje permanentek - na pokladnách si je můžete zakoupit právě a jen během zápasů. AKTUALIZOVÁNO: Dnes přístupná pouze jižní tribuna!

Z provozních důvodů bude na dnešním přátelském utkání zpřístupněna POUZE jižní tribuna (za střídačkami)! Mění se také předprodej permanentek - na pokladnách si je můžete zakoupit právě a jen během zápasů. Z technických důvodů pak budou permanentky objednané ve dnech od 14. do 25. srpna vydávány až 29. srpna na přátelském utkání se Spartou nebo později.

Soupeř

Dánský mistr z roku 2000 skončil letos šestý po základní části, ve čtvrtfinále nestačil na Odense. Padl 0:4 na utkání (1:8, 1:4, 4:6, 0:5). Nejproduktivnějšími hráči byli Dan Ceman 48 (23+25) a Radim Piroutek 40 (20+20). Tým v přípravě nastoupil k jednomu utkání, zdolal v domácím prostředí celek Furuset 6:4. Na českém turné se mimo utkání v Ústí představí na Kladně a v Chomutově.

HC Slovan Ústečtí Lvi

S notně obměněným kádrem vstoupili do přípravy ústečtí plejeři, a tak můžeme od pondělí na vlastní oči začít sledovat, jak se tým vypořádá s odchody Sáblíka, Pavlase, Mazance, Vály, Sýkory, Kuchlera, Eiselta, Finka nebo Jankových. „Nejvíce nás mrzí odchody Pavlase, Kuchlera a Sýkory, ale dostali lákavé nabídky,“ říkal na začátku přípravy na ledě asistent trenéra Vladimír Evan. „Chtějí si zahrát extraligu a když to tady nevyšlo, to srdíčko, které řekne, zkusíme to znovu u všech není. Ale tak to chodí všude a nedá s tím nic dělat. Třeba Aleš Pavlas už tu byl řadu let, oženil se a mysleli jsme, že už zůstane Ústečákem. Extraliga je ale tahák.“ Vedle nových ostřílených posil jako Marek Ivan nebo Pavel Janků tak dostávají příležitost i mladíci, obránce Musílek a útočníci Jakub Janus a Martin Mach. „Uvidíme, jestli jejich výkonnost bude dlouhodobá, což bývá u mladých problém, jestli chytnou šanci za pačesy,“ dodává Evan. Nejen oni budou mít šanci trenéry svými výkony zaujmout třeba v pondělním zápase se soupeřem ze severu Evropy.
 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv