Ústí nad Labem - V sobotu 20. 8. 2016 a neděli 21. 8. 2016 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem uskuteční 41. ročník Kropáčkova memoriálu pro mladší žáky (hráči narození 2005 a mladší). Kromě Slovanu se turnaje zúčastní přední české celky Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov, Mladá Boleslav a také německé Drážďany.

Hrací systém:

Šest družstev se utká systémem každý s každým dle časového rozpisu. Hrací doba bude 2x 20 minut hrubého času s výměnou stran, přestávka mezi poločasy 5 minut, úprava ledové plochy vždy po odehraném utkání.

Tresty 2 minuty, osobní trest 5 minut, trest ve hře 5 minut + do konce utkání (za hrubý faul, vyprovokování rvačky či pěstní souboj).

Za výhru v základní hrací době 3 body, v případě remízy získá každý z týmů 1 bod a o vítězi rozhodnou samostatné nájezdy, kde výhra na nájezdy znamená + 1 bod (každý z týmů pojede 3 samostatné nájezdy, následně po jednom nájezdu systémem náhlá smrt), za prohru v základní hrací době je 0 bodů.

Ocenění:

Družstva na 1. – 3. místě obdrží poháry a medaile, všechna družstva diplom, dort, dětský šampus. Nejlepší jednotlivci z každého týmu budou odměněni na základě doporučení trenérů jednotlivých mužstev, věcnou cenou, diplomem a upomínkovými předměty. Dále budou vyhlášeni nejlepší útočník turnaje, nejlepší obránce turnaje a nejlepší brankář turnaje.

Pořadí je určeno dle následujících kritérií: počet bodů, v případě rovnosti bodů rozhoduje výsledek vzájemného utkání, rozdíl ve skóre dotčených týmů (minitabulka týmů se stejným počtem bodů), větší počet vstřelených branek, rozdíl ve skóre všech týmů, los.