HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Předprodeje na finále
14.03.2011 | Jan Feudall

Předprodeje na finále

Ú s t í n/L. - Od středy 16. března 2011 si můžete zakoupit vstupenky na první a druhou finálovou bitvu o extraligu. Připravili jsme pro vás opět několik předprodejních míst. Vstupenky jsou k dispozici v Hypermarketu Globus a kavárně Cafe In v Obchodním centru Fórum. Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. března můžete využít předprodeje na pokladnách Zlatopramen Areny.

Cena vstupenek

Propustky na prohlídku bojiště jsou různé, stejně tak jejich ceny. Do modré sekce stojí 120,- Kč, do žluté sekce a na stání 100,- Kč. Děti do 130 cm mají vstup zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo. ZTP mají propustku zlevněnou za 50,- Kč.

Nákup vstupenek mimo Zlatopramen Arenu

Tyto propustky si můžete kromě pokladen Zlatopramen Areny zakoupit také v kavárně Cafe In v Obchodním centru Fórum. Další možností jejich nákupu je ve zlatnictví trmického Hypermarketu Globus. Na obou prodejních místech jsou k dispozici vstupenky do žlutých sekcí.

Nákup vstupenek ve Zlatopramen Areně

Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. března můžete ke koupi propustek využít předprodeje přímo na místě konání domácích bitev. Pokladny Zlatopramen Areny budou otevřeny od 15:00 hod. do 18:00 hod.

Nákup vstupenek v den bitvy

Finále propukne v pondělí 21. března a v úterý 22. března. Pokladny budou otevřeny od 15 hodin. Na pokladně číslo 2 si můžete zakoupit pouze vstupenky ke stání do sektoru C1 pro hosty. Na pokladnách 3 a 4 budete mít k dispozici vstupenky do všech sektorů. Na pokladně číslo 5 budou k prodeji vstupenky ke stání pro domácí fanoušky do sekce A4.

Přehled pokladen

Pokladna 2: HOSTÉ – na stání C1 (100,- Kč)

Pokladna 3: vstupenky k sezení (100,- Kč/120,- Kč)

Pokladna 4: vstupenky k sezení (100,- Kč/120,- Kč)

Pokladna 5: DOMÁCÍ – na stání A4 (100,- Kč)

 
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv