Přípravné utkání: HC Slovan Ústí nad Labem - Lausitzer Füchse 17.8.2018 od 17:30 hodin
Připomenutí extraligové sezóny Slovanu se podařilo
11.02.2018 | Marek Vachta, Lenka Šustrová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Připomenutí extraligové sezóny Slovanu se podařilo

Ú s t í n/L. - Dnes se na Ústeckém stadionu odehrál Exhibiční zápas mezi týmy, Slovan Extraliga a Slovan Garda na počest desáteho výročí účasti ústeckých hokejistů v nejvyšší hokejové soutěži.

Před záčátkem samotného utkání se na kostce promítal sestřih rozhovorů a zápasů z doby, kdy se Slovan dostal do extraligy. Poté byly představeny oba týmy a jejich realizační tým. Následně proběhlo symbolické vhazování s Čestmírem Kodrlem a s kapitány obou týmů a zápas mohl začít.

V první dvacetiminutovce dirigoval pozvolné tempo hry Slovan Extraliga. První kdo si připsal gól byl Milan Antoš. Dále si připsal gól Petr Míka, David Pojkar, Daniel Zápotočný a pět sekund před koncem i Adam Šaffer. A tak třetina končila celkem jednoznačným skórem 5:0 pro Slovan Extraliga.

Na konci přestávky jsme nezapomněli poděkovat vedoucímu A týmu Radomíru Mikešovi.

V druhé třetině se podařilo prosadit i týmu Slovan Garda, který vyhrál třetinu 1:4. Za Slovan Garda vstřelil branku Vlastimil Kůstka, dvakrát Martin Štěpánek s netradičním číslem 90.6 a Antonín Hanzl. Za Slovan extraliga David Pazourek.

Před začátkem poslední dvacetiminutovky byli uvedeni do ústecké síně slávy: Ptáček, Klobouček, Holý a Hejduk. Poté proběhli samostatné nájezdy po pěti pokusech na káždé straně, jejichž skóre se započítávalo do celkového výsledku utkání. Oběma týmům se podařilo proměnit až poslední nájezd v sérii, takže stav utkání byl 7:5.

Ve třetí třetině bylo vidět několik gólů na obou stranách. V poměru 4:2. Za Slovan Garda se prosadil dvakrát Milan Vlach. V polovině třetiny se poprvé a naposledy vylučovalo. Vyloučen byl hráč hrající za Slovan Extraliga, Petr Míka za sekání. V tomto oslabení se podařilo dát Slovan Extraliga další gól, který vstřelil Martin Šagát. Dále se za extraligové prosadili Pavel Janků, Daniel Zápotočný a Ladislav Slížek. Na posledních sedm sekund zápasu se ztratily všechny puky, tak se muselo hrát malou pneumatikou. A zápas skončil 11:7.

Po konci zápasu proběhlo focení a závěrečné poděkování všem zúčastněným.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Lužické lišky míří do Ústí

Ú s t í n/L. - Tři zápasy a tři výhry. Ústečtí hokejisté jsou v přípravných zápasech na vítězné... Celý článek

Vstupu nového partnera do klubu se nebráníme, naopak…

Ústecký hokej, zdravý, leč skromný, hledá nejlépe nového majitele. Celý článek

Vyhrocené utkaní v Kralupech vyhrál Slovan

Čtvrté přátelské utkání se neslo v poklidném tempu až do závěrečné periody. Ve třetí třetině padalo... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv