HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Slovan má nového sponzora, stala se jim společnost Glencore
05.10.2017 | Tisková zpráva
Autor fotografie: Tereza Bičáková

Slovan má nového sponzora, stala se jim společnost Glencore

Ústecký hokejový klub získal nového sponzora. Ve čtvrtek byla v sídle společnosti GLENCORE AGRICULTURE CZECH, s. r. o. slavnostně podepsána sponzorská smlouva.

Úvodní slovo si vzal Maurice Bensadon, country manager společnosti Glencore: „Myslím si, že spolupráce naší společnosti s hokejem v Ústí nad Labem je prospěšná pro obě strany. V Ústí je dobrá komunita lidí. Hokej i tato společnost mají ve městě dlouhou tradici. Věřím, že se bude spolupráce v budoucnu prohlubovat. Glencore a Slovan mají několik společných věc, jednou z těch důležitých je fair-play chování.

Následně hovořil Vladimír Evan: Nechybělo moc k tomu, aby před třemi lety ústecký hokej úplně zanikl. Museli jsme si získat tvrdou a usilovnou prací zpět přízeň sponzorů. Myslím si, že se nám to podařilo, sportovní výsledky během tří sezón byly výborné. Partneři se k nám začínají vracet. Vážíme si toho, že firma Glencore vidí, že naše práce je smysluplná. Myslím si, že obě společnosti reprezentují město Ústí nad Labem.

Slovo si poté vzal znovu Country manager společnosti Glencore. „Jakmile jsme představili nové propagační videoklipy a oznámili spolupráci s ústeckým hokejem, začaly se množit žádosti o vstupenky na všechny domácí zápasy Slovanu. Je jich okolo čtyřiceti. Překvapilo mě to a potvrdilo se, že jsme se vydali dobrou cestou.

Následně Vladimír Evan i Jan Čaloun hovořili o tom, že se spolupráce nebude týkat jen dospělého týmu, ale bude mít přesah i do mládeže. Právě zapojení mladších kategorií ocenil také Maurice Bensadon. „Jsem velmi potěšen, že se v Ústí nezapomíná na mládež, že se jí věnují trenéři na vysoké úrovni. Zastávám názor, že práce s mládeži je nesmírně důležitá.“

Personální ředitelka společnosti Glencore, Aneta Martišková, se nechala slyšet, že se těší na spolupráci, která je koncipována jako dlouhodobá.„Jsme smluvně vázání mlčenlivostí, ale jedná se o výraznou podporu v rámci klubového rozpočtu.“

„Ráda bych poděkovala nejen za hokejový tým, ale za celé město Ústí nad Labem. Jen těžko se dá vyjádřit poděkování a hrdost, že se společnost Glencore, která je zaměřená na obchod, ale také na společenský život, podílí na podpoře významného sportu, který obyvatelé města rádi a hojně navštěvují,“ dodala primátorka statutárního města Ústí nad Labem Věra Nechybová.

 
 
Aktuálně na webu

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv