Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Startuje anketa Sympaťák O2 Extraligy, Ústecké Lvy reprezentuje Petr Přikryl!
15.11.2007 | Jan Feudall

Startuje anketa Sympaťák O2 Extraligy, Ústecké Lvy reprezentuje Petr Přikryl!

Ústí n.L. – Hokejová veřejnost si potřetí zvolí nejsympatičtější hokejistu domácí nejvyšší soutěže. Třetí ročník ankety Sympaťák 02 extraligy, kterou opět vyhlašuje společnost BPA sport marketing a.s., už zná jména všech čtrnácti finalistů. Z každého klubu byl stejně jako v předchozích dvou letech vybrán jeden zástupce, jenž bude mít šanci na celkové vítězství. Cílem ankety je zvolit hráče, který je nejen pohledný, ale také má dobré vystupování na ledě i mimo led na veřejnosti. Tým Ústeckých Lvů bude reprezentovat brankář Petr Přikryl.

Ústecké hokejisty reprezentuje Petr Přikryl!

Za Ústecké Lvy kandiduje na Sympaťáka O2 Extraligy brankář Petr Přikryl, který si nominace od ústeckých fanoušků velice váží. „Chtěl bych jim poděkovat, dobré vztahy s fanoušky jsou pro mě důležité. Na ledě se snažím odvést maximum pro tým a je vidět, že si toho příznivci všímají.Moc mě jejich nominace potěšila,“ řekla ústecká brankářská jednička.

Podpořte hlasováním našeho brankáře Petra Přikryla!

Pravidla a historie ankety Sympaťák O2 Extraligy

Hokejová veřejnost si potřetí zvolí nejsympatičtější hokejistu domácí nejvyšší soutěže. Třetí ročník ankety Sympaťák 02 extraligy, kterou opět vyhlašuje společnost BPA sport marketing a.s., už zná jména všech čtrnácti finalistů. Z každého klubu byl stejně jako v předchozích dvou letech vybrán jeden zástupce, jenž bude mít šanci na celkové vítězství. Cílem ankety je zvolit hráče, který je nejen pohledný, ale také má dobré vystupování na ledě i mimo led na veřejnosti. Rozhodující jsou tedy kromě milého úsměvu, především vlastnosti a celková osobnost hráče, nikoliv jeho statistiky. Zároveň chce anketa více přiblížit hokej dívkám a ženám, které dosud O2 extralize nevěnovaly patřičnou pozornost.

Na letošní volbě Sympaťáka O2 extraligy se oproti minulému ročníku mnohé nezměnilo. V prvním kole jednotlivé Fankluby nominovaly jednoho hráče, termín uzávěrky byl 19. října. Ze čtrnácti finalistů pak vzejde celkový vítěz, jehož určí hlasování od 15. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 včetně.

Možnost hlasovat pro svého oblíbence budou mít fanoušci a fanynky opět na webových stránkách www.hokej.cz/sympatak. Na těchto stránkách bude potřeba se zaregistrovat a počet hlasů bude omezen. Ti, co svoji kvótu vyčerpají, nebo nemají snadný přístup k internetu, se budou moci do hlasování zapojit nově také prostřednictvím SMS. Jejich počet nebude nikterak omezen.

SMS hlasování

V případě SMS hlasování bude třeba zaslat SMS ve tvaru SYMPATAKmezeraPRIJMENIHRACE (např. SYMPATAK PRIKRYL) na číslo 900 11 04. Cena jedné SMS je 4 Kč včetně DPH, technicky zajišťuje ATS.

Z účastníků, kteří se řádně zaregistrují na výše uvedené webové adrese (tedy netýká se účastníků, kteří zašlou pouze SMS), se bude losovat výherce, který získá účast na slavnostním galavečeru 22. dubna 2008 v rámci pořadu Hokejista sezony O2 extraligy, kde předá největšímu Sympaťákovi cenu a zároveň získá možnost s ním zajít na oběd či večeři.

Předchozí vítězové ankety

V předchozích dvou sezonách ovládli hlasování hokejisté pardubického Moelleru. V premiérovém ročníku ankety zvítězil brankář Ján Lašák, kterého o rok později napodobil jeho týmový kolega a kapitán východočeského týmu Miroslav Hlinka. Třetím v pořadí se může stát útočník Tomáš Rolinek, jehož si vybrali pardubičtí fanoušci letos. Podruhé za sebou se objevují v nominaci litvínovský obránce Jiří Šlégr a útočník Kladna Martin Procházka. Olympijští vítězové z Nagana, kteří mají ve své sbírce řadu úspěchů a patří k největším osobnostem O2 extraligy, by se mohli zařadit mezi favority ankety.

 
 
Aktuálně na webu

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě... Celý článek

Blokování střel patří k práci obránce, říká Martin Vágner

Ú s t í n/L. - Rozšířené statistiky se evidují ve dvou nejvyšších hokejových soutěžích v České... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv