Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Václav Meidl: Budou to asi naražená záda, uvidí se na rentgenu
13.10.2013 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Václav Meidl: Budou to asi naražená záda, uvidí se na rentgenu

Bez bodu a navíc se zraněným útočníkem Václavem Meidlem se z havlíčkobrodské Kotliny vraceli hokejisté Ústí nad Labem. V rámci 11. kola prohráli na Vysočině s tamními Rebely 2:4. Exbrodský Václav Meidl se navíc zranil a utkání nedohrál. "Spadl jsem na záda, asi je budu mít naražená. Uvidím na rentgenu," uvedl nyní již ústecký forvard po závěrečné siréně.

Ústečtí přijeli do Kotliny s cílem získat body a navázat tak na úspěšné středeční domácí utkání proti Motoru České Budějovie. „Odehrál jsem dnes bohužel jen půlku zápasu. Nehráli jsme vůbec dobře,“ hledal těžko slova Meidl.

A co bylo hlavní příčinou toho, že se výběr Jaromíra Šindela vrací na sever Čech bez bodového zisku? „Asi všechno. Nebruslili jsme, nehráli jsme do těla, nehráli jsme moc dobře dozadu a to byla asi hlavní příčina toho, že jsme dneska neudělali nic,“ má jasno ústecký útočník.

Právě pro něj mělo sobotní utkání v Kotlině ještě jedno negativum. Z hrací plochy totiž odjel kvůli zranění předčasně. „Přesně nevím, co mi je. Jenom vím, že mě jeden hráč domácích podkopl, byl za to i vyloučený. Spadl jsem na záda, asi je budu mít naražená. Uvidíme na rentgenu,“ specifikoval důvod, proč byl donucen předčasně odejít do kabiny.

Pro Meidla měl duel na Vysočině zvláštní příchuť. V dresu Havlíčkova Brodu totiž ještě nedávno slavil jejich největší úspěch v novodobé historii klubu a ještě loni v dresu Rebelů brázdil prvoligová kolbiště. „Z těch kluků, co jsou v Brodu teď, už v podstatě nikoho neznám. Spoluhráči, kteří zde se mnou hráli, už většinou také odešli jinam.“

Napravit reputaci si budou moci Ústečtí už ve středu, kdy hostí na svém ledě Horáckou Slavii Třebíč. „Musíme zlepšit úplně všechno. Od bránění až po bruslení a útok. Dnes to byl z naší strany hodně špatný zápas. Příště musíme uspět,“ burcuje Meidl. Duel proti Třebíči startuje ve Zlatopramen Areně v tradičních 18:00.

Foto: Miroslav Rosendorf

 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv