Ú s t í n/L. - Jednáct gólů padlo v pátečním kole juniorské nejvyšší soutěže v souboji Ústeckých Lvů a Třebíče. Domácí v utkání vedli od sedmé minuty, hosté během první části otočili, ve druhé třetině se Lvi dostali do dvougólového vedení, Třebičští však třemi góly opět otočili. V poslední pětiminutovce však žlutomodří strhli skóre na svou stranu. Vítězný gól zaznamenal minutu před koncem Robin Hanzl, který si v utkání připsal celkově čtyři body za dva góly a stejný počet asistencí.
pá 2. 11. 2007
SK Horácká Slavia Třebíč
6:5 2:2, 2:1, 2:2

Branky a nahrávky: 7. Hanzl (Hadbavný, Šimon), 19. Mizera (Hanzl), 30. Regner (Salač), 33. Novák (Hanzl, Salač), 55. Vernek (Kočí, Musílek), 59. Hanzl (Hadbavný, Mizera) - 10. Klíma (Burian V.), 17. Burián P. (Kurial, Dostál), 38. Klíma (Burian V., Kundela), 43. Kurial (Kadela), 47. Kurial (Dostál). Rozhodčí: Štěpán - Mašek, Vitík. Vyloučení: 7:11. Využití: 4:3. Diváci: 50. Střely na branku: 39:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:5, 6:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Dědek - Müller, Mizera, Musílek, Šimon, Procházka, Brož - Kočí, Kauschitz, Hanzl, Regner, Šrámek, Vernek, Svitavský, Janíček, Novák, Hadbavný, Chládek, Salač.

SK Horácká Slavia Třebíč: Ondrůj - Vlašín, Hobza, Popela, Jaroš, Čtveráček, Kadela - Němec, Dostál, Kesner, Jánský, Kundela, Burian V., Dočekal, Fila, Klíma, Kadela, Burián P., Kurial.

Do první vážnější šance se dostali už ve 2. minutě Třebíčští, pokus však skončil pouze na tyči Dědkovy branky. Ústeckým se podařila akce na konci 7. minuty, po několika rychlých přihrávkách se dostali až před Ondrůje, kterého prostřelil Robin Hanzl – 1: 0. Hosté nečekali na vyrovnání dlouho, po přesné přihrávce kapitána Buriana srovnal v přesilovce Jakub Klíma – 1:1. V 17. minutě se hostům podařil obrat, když využili druhou přesilovku, zblízka se nemýlil Petr Burián – 1:2. Dalšího gólu se diváci dočkali o dvě minuty později, přesilovku využili i Lvi, Hanzl nabil na modrou Davidu Mizerovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:2.

V 25. minutě předvedl individuální akci domácí Šimon, který se nádherně uvolnil ve středním pásmu, ale gólmana blafákem nepřelstil. V polovině zápasu se vedení ujali opět domácí, kteří využili další přesilovku. Střelu Salače dorazil zblízka do brány Tomáš Regner – 3:2. Ve 34. minutě se Lvi dostali už do dvougólového vedení. Po pohledné kombinaci ve dvojnásobné přesilovce zakončil do odkryté brány Tomáš Novák – 4:2. Tři minuty před druhou sirénou ujel ve dvojnásobném oslabení Salač, ale ani on s blafákem neuspěl. Po skončení přesilovky už se hosté dočkali, podruhé se trefil Jakub Klíma – 4:3. Ve 39. minutě se naskytl další brejk domácím, ani Hanzl však na Ondrůje nevyzrál.

Ani ve třetí části neustal brankový přísun. Ve 43. minutě vyrovnal opět při početní výhodě Jan Kurial – 4:4. Ve 48. minutě se dokonce hosté opět ujali vedení, nenápadnou střelu Jana Kuriala pustil ústecký gólman Jan Dědek až svá záda – 4:5. O dvě minuty později mohl pojistit vedení Kundela, v samostatném úniku ale Dědka nepřekonal. Domácí obrana hrála v dalších minutách nedůsledně, zvýšit mohl i Němec, ale v 52. minutě nastřelil pouze břevno. V 55. minutě se tak radovali domácí, hned po buly sebral puk Jan Vernek, najel si až před gólmana a srovnal na 5:5. Ani to však nebylo vše. Přesně minutu před koncem se rozsvítilo červené světlo pojedenácté, ústecký Hadbavný střílel od modré a za bezmocného Ondrůje dorazil puk Robin Hanzl – 6:5.