Ú s t í n/L. - Do sobotního utkání nevstoupila Lvíčata nejlépe. Už ve 2. minutě prohrávala o gól, když prostřelil ústeckého brankáře vsetínský Varga. Ale Ústečany gól nepoložil a na konci první třetiny vedli už o gól. Ve druhé třetině si Lvíčata pojistila výhru, když přidala ještě další dva góly. V závěrečné třetině sice Vsetínští vstřelili druhý gól, ale Lvíčata si výhru pohlídala.
so 24. 11. 2007
VHK ROBE Vsetín
4:2 2:1, 2:0, 0:1

Branky a nahrávky: 9. Regner (Kauschitz), 16. Hadbavný (Mizera), 30. Bacovský (Novák, Hanzl), 39. Kauschitz (Regner, Hadbavný) - 3. Varga (Plachtovič), 46. Podešva (Haschka, Varga). Rozhodčí: Neťuka - Kebrle, Hynčica. Vyloučení: 5:9, navíc Šimon (UNL) 10 min. NARZ, Ševčík 10 min. NESP, Hrňa (oba VSE) 10 min. NESP. Diváci: 91. Střely na branku: 50:16. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Dědek - Šulc, Müller, Mizera, Musílek, Šimon, Brož - Hadbavný, Hanzl, Novák, Svitavský, Kauschitz, Regner, Vernek, Bacovský, Kočí, Chládek.

VHK ROBE Vsetín: Kudela - Holomek, Fabián, Kapr, Farda, Haschka, Sznapka - Podešva, Kadlčík, Varga, Plachtovič, Hrňa, Sýs, Ševčík, Rachůnek, Surovčík, Červenka.

Úvod první třetiny se pro domácí nevyvíjel zcela příznivě. Už ve 3. minutě poslal hosty do vedení Varga, který přesně zavěsil kotouč do Dědkovy brány. Ale Lvi se nenechali ničím rozhodit a chladnokrevně vyrovnali poté, co byl vyloučen vsetínský Kapr. Vyrovnávací gól vstřelil Tomáš Regner. Znojemské gól zaskočil a od té doby jsme viděli plno nepřesností na jejich hokejkách. Domácí mohl poslat do vedení opět Regner, ale trefil pouze horní tyč. Více štěstí ale měl Hadbavný, který přesně mířenou střelou poslal Lvíčata do vedení. Na samém konci první třetiny se ještě hosté pokusili vyrovnat - střela Ševčíka ale jen lízla levou tyč ústecké brány.

Na začátku druhé třetiny si domácí vyzkoušeli přesilovku. Lvi dokázali uzamknout vsetínské ve třetině, ale hostující obrana společně s brankářem zapracovala a do větší akce soupeře nepustila. Do dvoubrankového náskoku poslal domácí Martin Novák, který po přihrávce Bacovského prostřelil vsetínského brankáře. Závěr druhé třetiny diktovali domácí - v čase 38:40 skóroval Kauschitz - 4:1.

Na samém úvodu třetí třetiny si další přesilovou hru zahráli opět domácí, když si na dvě minuty oddechl vsetínský Ševčík. Domácí opět nebyli daleko od gólu, ale tentokrát vsetínský brankář nechyboval a za svá záda žádnou střelu nepustil. V čase 45:20 se hostům podařilo vstřelit druhý gól, když přesně zamířil kapitán Podešva. Ale Lvíčata se nenechala nikým ani ničím rozházet a dvoubrankový náskok si pohlídala. V závěru poslední třetiny mohl zvyšovat opět ústecký Regner, který netrefil prázdnou vsetínskou branku. Konečný stav utkání - 4:2.