ne 16. 12. 2007
MOSTEČTÍ LVI
2:2 1:0, 0:0, 1:2

Branky a nahrávky: 5. Kašek (Rubeš), 34. Hanzlíček (Ordoš) - Most skóroval ve 36. a 40. minutě. Rozhodčí: Novák - Biedermann. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Oslabení: 1:0. Diváci: 53. Střely na branku: 34:6. Průběh utkání: 2:0, 2:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Čepelík (Straka) - Loukota, Moucha, Hucek, Balcar, Richter - Rubeš, Kašek, Ordoš - Kotrba, Hanzlíček, Zdvořáček - Komár, Luzulu, Hašek.

Mužstvo sehrálo pěkný zápas. Po dobu 35 minut výsledek odpovídal hře. Škoda jen, že ve druhé třetině hráči z 18 střel neproměnili ani jedinou. Na začátku třetí třetiny zvýšili stav na 2:0 a zdálo se vše rozhodnuté. Poté se ale obrátilo štěstí k soupeři, který ze dvou brejků potrestal domácí mužstvo a stav srovnal na 2:2. Pochválit zaslouží Milan Hanzlíček za super projetí celého hřiště, obehrání čtyř hráčů a zakončení i přesto, že se mu nepodařilo vstřelit branku. Dále Jakuba Loukotu za bojovný a precizní výkon.