Ú s t í n/L. - Do Boleslavi odjížděli žlutomodří v bojovné náladě. Chtěli alespoň trochu odčinit nepovedenou baráž. V brance se tentokrát představil Radek Fiala. Ale už samotný začátek zápasu se nevyvíjel pro Ústecké zrovna nejlépe. Boleslavští se od první minuty tlačili do útoku. Jejich snažení bylo odměněno v 10. a v 18. minutě gólem v ústecké síti. V úvodu druhé třetiny si Lvi zahráli dvojnásobnou přesilovku, ale ani tu nedokázali využít. Naopak Středočeši přidali ve 26. minutě další branku. Poté mohl snižovat Čaloun, který ale neproměnil trestné střílení. Ani ve třetí třetině si Slovan nedokázal vypracovat pořádné šance. Naopak Boleslavští zvýšili na 4:0.
čt 7. 8. 2008
BK Mladá Boleslav
4:0 2:0, 1:0, 1:0

Branky a nahrávky: 10. Maruša (Král), 18. Benda (Čech), 26. Tomas (Štrba), 52. Benda (Čech). Rozhodčí: Lacina - Beneš, Štofa. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 524. Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0.

BK Mladá Boleslav: Šindelář (31. Schwarz) – Drábek, Kočí, Lukáč, Jindra, Posmyk, Marušák, Mocek, Flamik – Benda, Král, Handlovský, Kubeš, Štrba, Tomas, Boháč, Čech, Kornilovs, Krupka, Sýkora, Nouza

Ústecký Slovan s.r.o.: Fiala – Gýna, Vágner, Klobouček, Zeman, Pojkar, Němeček, Brož, Mizera - Špila, Janků, Šagát, Čaloun, Mikulík, Pazourek, Sklenička, Přeučil, Chládek, Kloz, Hanzl, Heřman