Ú s t í n/L. - K prvnímu zápasu nového ročníku ligy zajížděli Lvi na led Berounských Medvědů. A výlet to byl vskutku úspěšný. Lvi šli poměrně rychle do vedení, které si pojistili rychlými góly v závěru druhého dějství. Soupeř už se nezmohl k výraznějšímu odporu, kterým by skóre alespoň upravil. Slovan nastřílel pět branek a se Salfickým v brance žádnou neinkasoval. Novopečený kapitán severočechů Jan Klobouček si připsal dva body za gól a asistenci.
so 12. 9. 2009
Medvědi Beroun 1933
0:5 0:1, 0:3, 0:1

Branky a nahrávky: 6. Hovorka (Pajič, Pazourek), 23. Klobouček (Alinč, Janků), 37. Pajič (Vobořil, Hovorka), 39. Janků (Klobouček, Alinč), 46. Kloz (Pšurný R., Mizera). Rozhodčí: Hrubý - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. Diváci: 600. Střely na branku: 22:34. Průběh utkání: 0:5.

Medvědi Beroun 1933: Přikryl - Cuník, Bolf, Braniš, Nedvěd, Vojta, Vošmik, Malý - Kafka, Švagrovský, Mrňa - Tvrzník, Vlček, Šinágl - Besser, Karpov, Luňák - Rudovský, Novotný, Kupec

Ústecký Slovan s.r.o.: Salfický - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Kříž, Vobořil, Gýna, Mizera - Šagát, Mikulík, Sklenička - Janků, Alinč, Heřman - Hovorka, Pajič, Pazourek - Kloz, Kříž, Pšurný R.