Ú s t í n/L. - V pátečním utkání přivítali ústečtí dorostenci na svém ledě hokejisty pražské Slavie. I když se Slávisté dostali rychle do vedení, tak se utkání nevyvíjelo pro domácí vůbec špatně. Po bezbrankovém druhém dějství přišla na řadu pětigólová poslední třetina – nejdříve se slávistickým hokejistům podařilo odskočit na rozdíl tří branek, poté domácí snížili stav na 2:4, ale v 53. minutě využili hosté další přesilovku. V závěru utkání upravoval na konečných 3:5 Fojt.
pá 11. 9. 2009
HC Slavia Praha
3:5 1:2, 0:0, 2:3

Branky a nahrávky: 7. Skokan (Harkabus), 43. Novotný (Hanzl), 47. Fojt (Novotný) – 5. Jaškin (Jeník, Hruška), 20. Jaškin (Hellar), 41. Tuma (Jaškin), 42. Jaškin, 53. Müller (Šteiner, Semrád). Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 8:8, navíc Andres (UNL) TS, Kadlec (SLA) 10 min. ZHK. Využití: 0:2. Diváci: 137. Střely na branku: 26:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa – Hejl, Bulva, Smetana, Burkovec, Andres, Holeček, Jeništa, Novotný – Krupička, Fojt, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Šetka, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Janča, Skokan.

HC Slavia Praha: Mouček – Šteiner, Jeník, Knot, Hruška, Semrád, Novák, Nedomlel - Tuma, Muller, Kadlec, Cikánek, Nejezchleb, Vacek, Kotyra, Tomek, Jaškin, Moravec, Hellar, Hlinka.