C h o m u t o v - Jako na houpačce byl vývoj zápasu extraligy staršího dorostu v Chomutově. Domácí se sice ujali vedení, ale až do konce druhé třetiny žádné z mužstev nevedlo víc než o jeden gól. Ve třetí třetině Ústečtí Lvi odskočili o dvě branky, ale vedení nedokázali udržet. Prémiový bod v prodloužení vystřelil při přesilovce Hejl a přerušil šňůru čtyř porážek v řadě.
so 10. 10. 2009
Piráti Chomutov
6:7pp 1:1, 3:3, 2:2 - 0:1

Branky a nahrávky: 8. Vlček (Novák L.), 22. Škrdle (Pištora, Mazánek), 34. Hrabák (Hammerbauer), 36. Hrabák (Škrdle), 54. Novák L. (Škrdle), 55. Hammerbauer (Klouček, Hrabák) - 12. Migliavacca (Šetka, Racek), 23. Kuchynka (Bulva), 30. Kuchynka (Faigl), 39. Migliavacca (Tuček, Šetka), 42. Burkovec (Hanzl), 53. Tuček (Šetka), 62. Hejl (Faigl). Vyloučení: 11:11. Využití: 2:4. Diváci: 75. Střely na branku: 27:43. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:6, 6:6, 6:7.

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Motejlek, Škrdle, Čížek, Tverďák, Pištora - Klouček, Hammerbauer, Mazánek, Novák L., Bauer, Lehnert, Vlček, Hrabák, Novák J.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Hejl, Bulva, Smetana, Burkovec, Andres, Novotný, Jeništa – Bacovský, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Krupička, Vegner.