L i t v í n o v - Po juniorech zajížděli na led Litvínova teké mladší dorostenci, ale jejich úspěch zopakovat nedokázali. Sice už ve 4. minutě vstřelili první branku, jejich vedení však nemělo dlouhého trvání. Naprostý kolaps pak přišel ve třetí třetině, kdy během 4 minut dostali čtyři branky.
ne 20. 9. 2009, Zimní stadion Ivana Hlinky
HC Verva Litvínov
7:1 2:1, 0:0, 5:0

Branky a nahrávky: 8. Procházka (Trubenekr), 16. Trubenekr (Procházka, Čeřovský), 49. Procházka (Svoboda), 55. Machač (Mical), 56. Čeřovský (Procházka), 59. Svoboda (Provházka), 59. Procházka (Trubenekr) - 4. Sýkora (Patzelt). Vyloučení: 2:6. Využití: 3:0. Diváci: 70. Střely na branku: 39:15. Průběh utkání: 0:1, 7:1.

HC Verva Litvínov: Soukup - Kokeš, Machač, Křepelka, Cvrk, Kwolek, Svoboda - Bačák, Čeřovský, Kuchař, Šesták, Řehoř, Mical, Procházka, Trubenekr, Zdeněk, Musil, Weitz.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář (56. Burkovec) - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček, Barták - Hajn, Řídel, Procházka, Jindřich, Šnajdr, Vrba, Patzelt, Sýkora, Vykouk, Andres, Janák, Poláček.