P í s e k - Poměrně vyrovnaná partie byla k vidění v zápase v Písku. Až do samotného závěru držely naděje Ústeckých Lvů vyrovnaný stav. Vyloučení v závěru třetí třetiny se ale modrožlutým stalo osudným. Domácí vstřelili minutu před sirénou vítězný gól a ústeckým hokejistům nepomohla ani téměř minutová powerplay.
ne 4. 10. 2009
IHC Komterm Písek
4:3 1:1, 2:0, 1:2

Branky a nahrávky: 11. Schwamberger (Hřebíček), 29. Vlk (Ciboch), 37. Ciboch, 59. Matiášek (Souček) - 13. Harkabus (Jindřich, Hajn), 42. Harkabus (Vykouk), 45. Vykouk. Vyloučení: 7:6, navíc Poláček (UNL) 10 min. NESP. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 53. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.

IHC Komterm Písek: Havelka - Souček, Bernard, Hanus, Hřebíček, Švanda, Janásek - Indrák, Vlk, Ciboch, Matiášek, Reiniš, Dudák, Paukner, Schwamberger, Volf.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Zdvořáček, Neumann, Vaněk, Chmel, Šimanovský, Baránek - Harkabus, Jindřich, Hajn - Patzelt, Vykouk, Strnad - Řídel, Janák, Sýkora - Poláček, Andres, Vrba.