Ú s t í n/L. - Přesně po třech týdnech můžou mladší dorostenci Ústeckých Lvů opět slavit výhru za tři body. Ve 14. kole extraligy mladšího dorostu dokázali přetlačit Slavii a těsným vítězstvím jí tak alespoň vrátit porážku z pražského Edenu. Všechno důležité se odhrálo v rozmezí necelých čtrnácti minut druhé třetiny, kdy padly všechny tři góly.
ne 15. 11. 2009
HC Slavia Praha
2:1 0:0, 2:1, 0:0

Branky a nahrávky: 25. Jindřich (Hajn), 39. Vaněk (Patzelt) - 29. Nádvorník. Rozhodčí: Hlinka - Neumann, Zítka. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 22:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Baránek, Řídel, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor, Poláček.

HC Slavia Praha: Uhlík - Saňa, Rod, Kočí, Bureš, Burián, Adam, Drahorád - Červený, Žemlička, Nádvorník, Jedlička, Perzola, Janoušek, Freisler, Kafka, Florián, Fortelka.