Ú s t í n/L. - Výborně vstoupili do utkání s posledním týmem tabulky mladší dorostenci Ústeckých Lvů ve 25. kole extraligy. Už v 6. minutě potrestali vyloučení kladenských hráčů a během dvou a půl minuty odskočili na 3:0. V utkání si udržovali stálou převahu a soupeři dovolil skórovat až na začátku třetí třetiny za stavu 4:0. Dvěma brankami se blýsknul sváteční střelec Tomáš Andres.
ne 17. 1. 2010
PZ Kladno
5:1 3:0, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 6. Jindřich (Janák, Faktor), 7. Sýkora (Chmel), 8. Janák (Baránek), 32. Andres (Strnad, Procházka), 56. Andres (Strnad) - 41. Horák (Brejcha, Kašák). Rozhodčí: Luczków - Kylián, Toman. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 32:19. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Andres, Janák, Faktor, Poláček.

PZ Kladno: Novotný - Krejčík, Procházka, Krch, Kraus, Krpelán, Dorociak - Brejcha, Priganc, Cukr, Schicker, Jenček, Hulcr, Macháček, Rácz, Christl, Kašák, Horák.