Ú s t í n/L. - Hokejisté mladšího dorostu v předehrávce 27. kola hostili tým Chomutova. První zápas na domácím ledě nedopadl zrovna podle papírových předpokladů a ani podruhé nedokázali ústečtí mladíci získat všechny tři body. Po první třetině, která skončila 1:1, si hráči vše důležité nechali až na prodloužení. V něm se minutu před koncem trefil Janák a přihrál tak domácím alespoň prémiový bod.
út 17. 11. 2009
Piráti Chomutov
2:1pp 1:1, 0:0, 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 19. Vrba (Chmel, Sýkora), 64. Janák (Sýkora) - 2. Kohout (Chrpa, Neuman). Rozhodčí: Luczków - Roud Václav, Roud Vojtěch. Vyloučení: 6:8, navíc Hlava (CHM) 10 min. NARZ. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 34:20. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor.

Piráti Chomutov: Dvořák (21. Maštalířský) - Horejš, Teuner, Procházka, Hlava D., Černý, Kosina, Segeš, Drobný - Hlava N., Kampf, Hradil, Hejcman, Huňady, Kohout, Navrátil, Kaše, Neuman, Toušek, Chrpa, Tichý.