K l a d n o - Už 2:0 vedli ústečtí mladší dorostenci na ledě Kladna, přestože do utkání proti kompletnímu soupeři nastoupili pouze se čtrnácti hráči do pole. Ve druhé třetině zužitkovali první dvě přesilovky, ale hned v té další inkasovali. Vzápětí potvrdil brankář Kovář výbornou formu, když chytil trestné střílení. Ubránit těsné vedení se ale Lvíčatům nepovedlo a po vyrovnávací brance kladenští hokejisté urvali v prodloužení i druhý bod.
čt 11. 2. 2010
Rytíři Kladno
3:2pp 0:0, 1:2, 1:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 37. Habrdla (Hierman), 45. Šilhavý (Hložek), 61. Habrdla (Tejnor) - 22. Vaněk (Poláček), 30. Vaněk (Patzelt, Poláček). Vyloučení: 4:4, navíc Zdvořáček (UNL) TS. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

Rytíři Kladno: Čičmanec - Bunda, Hierman, Špaček, Kehar - Janeček, Hložek, Habrdla, Slánský, Šilhavý, Hudec, Šmíd, Tejnor, Horvát, Jirák, Novák, Čejka, Seidl, Vimmer.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Zdvořáček - Hajn, Řídel, Procházka, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Faktor, Poláček.