Ú s t í n/L. - Výborný výkon předvedli mladší dorostenci Ústeckých Lvů v 33. kole extraligy, když hostili aktuálně 3. tým tabulky Písek. V zápase se hosté ani jednou nemohli radovat z vedení a díky třem bodům si domácí upevnili 6. pozici v tabulce. Od 5. místa je tak dělí pouze čtyřbodová ztráta.
čt 4. 3. 2010
IHC Komterm Písek
3:2 2:1, 0:0, 1:1

Branky a nahrávky: 9. Patzelt (Strnad, Vaněk), 19. Janák (Zdvořáček), 41. Vykouk (Baránek, Patzelt) - 17. Vlk (Paukner, Švarda), 51. Ciboch (Hřebíček). Rozhodčí: Barna - Hauser, Nídl. Vyloučení: 4:3, navíc Dudák (PIS) 10 min. NESP. Využití: 1:2. Diváci: 137. Střely na branku: 17:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Baránek, Vaněk, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Řídel, Procházka, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák.

IHC Komterm Písek: Havelka - Souček, Bernard, Hanus, Hřebíček, Švanda, Janásek - Suchan, Novotný, Šavrda, Indrák, Vlk, Ciboch, Matiášek, Reiniš, Dudák, Paukner, Schwamberger, Volf.