K l a d n o - Zlepšenou formu z posledních utkání potvrdili mladší dorostenci Ústeckých Lvů na ledě posledního celku tabulky PZ Kladno. Už v první třetině, která skončila bez branek, měli velkou převahu, ale brankově ji vyjádřili až od druhé třetiny. Domácí vstřelili čestný úspěch až za stavu 0:6. Hattrickem se blýsknul Daniel Řídel. Na šestém místě tabulky je už nemůže nikdo ohrozit, naopak na páté Karlovy Vary ztrácí pouhý bod.
ne 7. 3. 2010
PZ Kladno
1:7 0:0, 0:3, 1:4

Branky a nahrávky: 55. Hulcr (Macháček) - 25. Vaněk, 26. Vrba (Sýkora), 36. Řídel (Procházka), 41. Patzelt (Vykouk), 45. Hajn (Vrba), 53. Řídel (Chmel), 56. Řídel (Procházka). Rozhodčí: Dolejší - Bernard, Jelínek. Vyloučení: 4:1, navíc Vrba (UNL) 10 min. NESP. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 10:36. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7.

PZ Kladno: Nobotný (53. Schröder) - Procházka, Krch, Krumpholc, Krpelán, Franc, Dorociak - Šroubek, Cukr, Schicker, Hulcr, Kružík, Christl, Macháček, Rácz, Kašák, Hajný.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Vaněk, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Řídel, Procházka, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák.