Ú s t í n/L. - Také extraliga mladšího dorostu spěje pomalu, ale jistě do svého závěru. Nejmaldší ústecké extraligové naděje přivítaly v posledním domácím zápase na svém ledě předposlední celek tabulky Letňany. I v tomto zápase se, bohužel, ukázalo, že proti slabším celkům nedokáží zabrat a získat body. O to větší škoda, že páté Karlovy Vary, na které Ústečtí Lvi ztrácejí jediný bod, prohrály v Plzni.
ne 14. 3. 2010
HC Letci Letňany
2:4 0:1, 2:1, 0:2

Branky a nahrávky: 28. Andres (Řídel), 40. Vrba (Zdvořáček, Sýkora) - 18. Krátoška (Janoušek, Chvátal), 34. Šír, 55. Kaplan (Homolka), 60. Homolka (Chvátal, Kaplan). Rozhodčí: Baláček - Kordina, Kalaš. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 25:18. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Vaněk, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Řídel, Jindřich, Vykouk, Vrba, Ordoš, Patzelt, Sýkora, Kopta, Andres.

HC Letci Letňany: Škeřík - Šír, Hes, Uhlíř, Morávek, Kraus, Vencovský - Novák, Krátoška, Nebeský, Litera, Kaplan, Chvátal, Homolka, Tajovský, Janoušek.