C h o m u t o v - Jako noční můra působil v letošní sezóně na mladší dorostence Ústeckých Lvů tým Chomutova. Tým, který patřil v extralize k těm slabším se vždy dokázal na ústecké hokejisty dobře připravit. Nejinak tomu bylo i v závěrečném kole extraligových bojů. Celkově totiž Ústečtí regionálnímu rivalovi odevzdali 10 bodů z 12, což je nejhorší vzákemná bilance ze všech týmů skupiny. Touto ztrátou se tak výrazně vzdálili celkové 5. příčce ve skupině.
ne 21. 3. 2010
Piráti Chomutov
2:1 0:0, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 21. Chrpa (Toušek), 60. Černý (Chrpa) - 32. Jindřich (Andres). Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Piráti Chomutov: Taraška (31. Staněk) - Kosina, Procházka, Černý, Vogl, Opava, Václavíček, Chrpa, Kaše, Toušek, Neuman, Šolta, Vlastník, Kampf, Kohout, Segeš.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Vaněk, Procházka, Chládek, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Brabec, Andres, Janák.