Ú s t í n/L. - Jejich nejbližší pronásledovatel, druhý Havířov, prohrál v Jihlavě. Ale jakoby nechtěli předčasně vyhrát skupinu "B" NOEN extraligy juniorů, působili hokejisté Ústeckých Lvů. V zápase 30. kola nadstavbové části totiž přijelo Kladno se šesti dorostenci, ale po první třetině prohrávalo jen 1:2. Domácí hokejisté se z toho nepoučili a matným výkonem nechali hosty srovnat a v samostatných nájezdech dokonce vyhrát. Reparát mohou ústečtí junioři složit v pátek a sobotu, kdy jsou na pořadu poslední dvě kola dlouhodobé části. K jistotě udržení vedení ve skupině jim chybí dva body.
po 1. 3. 2010
Ústecký Slovan s.r.o.
Rytíři Kladno
2:3sn 2:1, 0:1, 0:0 - 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 4. Holomek (Vávra, Místecký), 19. Žák (Hošek, Drnec) - 8. Melka, 37. Drda (Máša, Medřický), 65. Slaba. Rozhodčí: Smitka - Vitík, Mašek. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 32:37. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Humpolíček, Hříbal, Novotný, Janíček, Grin, Holomek - Vernek, Pořický, Baránek, Drnec, Bříza, Žák, Hošek, Místecký, Vávra.

Rytíři Kladno: Pucholt - Steigauf, Gutwald, David, Pour, Petráček, Doudera - Melka, Máša, Medřický, Butor, Redlich, Drda, Čurda, Slaba.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže