H a v í ř o v - Dlouhá cesta přes celou republiku, navíc ve sněhové vánici, zanechala stopy i na střetnutí ústeckých starších dorostenců, kteří na severu Moravy po čtyřzápasové vítězné šňůře poprvé v nadstavbové části padli. Utkání díky pozdnímu příjezdu začalo o dvě a půl hodiny později. Ústečtí hráči celý zápas dotahovali nejtěsnější vedení domácích a když se zdálo, že by mohli pomýšlet na bod, přišla necelé 2 minuty před třetí sirénou branka Havířova a sen o bodech se rozplynul.
pá 8. 1. 2010
AZ Heimstaden Havířov
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 2:1, 0:0, 1:1

Branky a nahrávky: 9. Juhasz (Lešiga), 17. Jonáš (Lešiga), 59. Juhasz (Kasperlík) - 10. Kuchynka (Smetana, Harkabus), 58. Migliavacca (Burkovec). Rozhodčí: Janda - Urbánek, Vengřín. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. Diváci: 120. Střely na branku: 31:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

AZ Heimstaden Havířov: Krkoška - Pilch, Čintala, Valentík, Patrman, Jaroch, Lešiga, Jonáš - Puffer, Čavoj, Miczek, Čaja, Pasker, Diviš, Mráz, Číp, Suchý, Kasperlík, Juhasz.

HC Slovan Ústí nad Labem: Formánek - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Procházka, Novotný, Jeništa - Krupička, Kuchynka, Hanzl, Migliavacca, Šetka, Faigl, Racek, Harkabus, Bacovský.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže