L i t v í n o v - Ani do třetice v této sezóně nedokázali starší dorostenci Ústeckých Lvů bodovat na ledě extraligového souseda, i když tentokrát k tomu měli nejblíže. Vedení se totiž ujali už v první minutě, a i přesto, že domácí stav otočili, na začátku třetí třetiny svítil na ukazateli skóre rovnovážný stav. Brzy nato se ale Chemici v přesilovce ujali opět vedení a vítězství si už vzít nenechali.
pá 5. 2. 2010, Zimní stadion Ivana Hlinky
HC Verva Litvínov
3:2 1:1, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 7. Písařík (Strejček), 28. Smolka (Průša), 46. Procházka (Zdeněk) - 1. Šetka (Keltner), 43. Kuchynka. Vyloučení: 6:7, navíc Andres TS a Racek (oba UNL) 10 min. ZHK. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 98. Střely na branku: 30:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.

HC Verva Litvínov: Horák - Bittner, Cvrk, Kasal, Strejček, Brettschneider, Fučík, Procházka - Zdeněk, Trübenekr, Písařík, Smolka, Průša, Řehulka, Šrámek, Čeřovský.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Procházka, Novotný, Jeništa - Krupička, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Bacovský, Vegner.