Ú s t í n/L. - Zatímco těsná prohra na ledě Litvínova, který je v tabulce na stejné úrovni, ústecké starší dorostence nemusela tolik bolet, domácí prohra s Chomutovem, který okupuje opačný pól tabulky, byla naprosto zbytečná. Hosté se ujali vedení už v 5. minutě, ale Lvíčata na začátku druhé třetiny stav oočila. Poté ale přišly dvě chyby ve vlastní přesilovce a s nimi dvě branky Chomutova. Přestože vzápětí domácí odpověděli vyrovnávací brankou, v závěru zápasu stříleli góly už jen hosté. Chomutov si tak ze Zlatopramen arény odvezl v této sezóně už 6 bodů.
so 6. 2. 2010
Piráti Chomutov
3:5 0:1, 2:1, 1:3

Branky a nahrávky: 24. Migliavacca (Vegner, Jeništa), 26. Hanzl (Migliavacca), 44. Keltner (Hanzl) - 5. Navrátil (Novák L.), 34. Hammerbauer (Taraška), 43. Novák J. (Novák L.), 51. Novák J. (Hammerbauer, Taraška), 55. Hammerbauer (Hrabák). Vyloučení: 5:4, navíc Harkabus (UNL) 10 min. NARZ. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 40. Střely na branku: 49:27. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Procházka, Novotný, Jeništa - Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Faigl, Harkabus, Bacovský, Vegner.

Piráti Chomutov: Matoušek - Havel, Sakaev, Škrdle, Fiala, Tverďák, Hejna - Hammerbauer, Novák J., Lehnert, Navrátil, Taraška, Hradil, Novák L., Hrabák, Fronk, Kopec, Šaržík, Mazánek.