K l a d n o - Stejného výsledku, jako před týdnem na Spartě, dosáhli starší dorostenci Ústeckých Lvů na ledě Kladna. Důvod k radosti ale rozhodně neměli, neboť devět inkasovaných branek a pouze dvě vstřelené trenérům rozhodně radost neudělaly. Utkání bylo prakticky rozhodnuté už v první třetině, když se domácí mezi 11. a 17. minutou trefili hned čtyřikrát.
pá 10. 9. 2010
Rytíři Kladno
9:2 4:0, 2:1, 3:1

Branky a nahrávky: 11. Véber (Gutwald, Znamenáček), 12. Šilhavý (Redlich), 15. Gutwald (Novák, Horák), 17. Véber (Šilhavý, Vodák), 39. Šilhavý (Vodák), 41. Rittig, 42. Kalla (Vodička, Gutwald), 48. Gutwald (Veselý), 51. Šilhavý (Gutwald, Pfejfer) - 27. Hanzl (Harkabus), 56. Vegner (Hynek, Vykouk). Rozhodčí: Vláčil - Chochola, Ruchař. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 80. Střely na branku: 41:29. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1, 9:2.

Rytíři Kladno: Sýkora - Gutwald, Vodák, Kolařík, Pfejfer, Rittig, Muláček - Kehar, Gottlieb, Veselý, Véber, Homer, Kalla, Vodička, Znamenáček, Šilhavý, Redlich, Jirák, Novák, Horák.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář (17. Vitvar) - Ságer, Procházka, Holeček, Vaněk, Váchal, Křepelka, Zdvořáček, Chmel - Vegner, Hanzl, Harkabus - Hynek, Vykouk, Rosa - Hajn, Topol, Fojt - Bačák, Jindřich, Strnad.