L i t v í n o v - Po první výhře v sezóně rozehráli starší dorostenci Ústeckých Lvů velmi dobře i zápas v Litvínově. Po brankově chudých prvních dvou třetinách drželi hokejisté Slovanu naději na bodový zisk až do 11. minuty závěrečného dějství. Domácí poté ale dvěma rychlými brankami odskočili a vítězství si pohlídali.
so 2. 10. 2010
HC Verva Litvínov
6:3 1:0, 0:1, 5:2

Branky a nahrávky: 7. Trübenekr (Písařík), 42. Švarc (Malec), 47. Švarc, 51. Procházka (Písařík), 55. Švarc (Mical, Strejček), 60. Strejček (Trübenekr) - 23. Bílek (Vaněk), 46. Harkabus (Hanzl), 59. Topol (Hynek). Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek. Vyloučení: 3:5. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 95. Střely na branku: 47:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3, 6:3.

HC Verva Litvínov: Horák - Theimer, Strejček, Kuriljak, Fučík, Cvrk, Svoboda, Kasal - Písařík, Řehulka, Malec, Procházka, Zdeněk, Čeřovský, Švarc, Mical, Malík, Válek, Kuchař, Trübenekr.

Ústecký Slovan s.r.o.: Ryšavý - Ságer, Procházka, Holeček, Vaněk, Zdvořáček, Křepelka, Chmel - Vegner, Hanzl, Harkabus, Hynek, Topol, Bačák, Bílek, Janák, Fojt, Jindřich.