L i t v í n o v - Po těsné porážce od Kladna zajížděli starší dorostenci Ústeckých Lvů na led aktuálně 4. celku tabulky. S Litvínovem měli velmi pasívní bilanci, a tak mohli na jeho ledě jen překvapit. Domácí však žádné drama nepřipustili a celku z Ústí povolili skórovat až za stavu 4:0. Jakékoliv myšlenky hostů na zkorigování stavu však utnuli už po další půlminutě, kdy odskočili opět na čtyřbrankový rozdíl.
so 20. 11. 2010
HC Verva Litvínov
Ústecký Slovan s.r.o.
5:2 2:0, 2:0, 1:2

Branky a nahrávky: 3. Strejček (Písařík), 7. Procházka, 21. Písařík (Zdeněk, Procházka), 25. Trübenekr (Písařík), 52. Malík (Weitz) - 50. Hanzl (Bačák), 59. Harkabus. Rozhodčí: Loefner - Šulo, Šerý. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 67. Střely na branku: 35:29. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

HC Verva Litvínov: Horák - Kokeš, Šesták, Theimer, Zdeněk, Strejček, Svoboda, Procházka, Trübenekr, Písařík, Malík, Weitz, Fučík, Cvrk, Mical, Válek, Malec, Řehulka, Čeřovský.

Ústecký Slovan s.r.o.: Ryšavý - Hajn, Strnad, Rosa, Křepelka, Fojt, Hanzl, Ságer, Bačák, Procházka, Janák, Holeček, Chmel, Hynek, Zdvořáček, Harkabus, Vaněk, Vegner.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže