Karlovy Vary - Nedělní zápas extraligy mladšího dorostu nezačal pro Ústí vůbec dobře, po první třetině prohrávalo již 0:1. Lvi se však z nevydařeného úvodu utkání oklepali a během druhé třetiny se dočkali vyrovnání. Jako nejlepší část utkání pro Ústí se jevila závěrečná část, kdy se šelmám podařilo otočit zápas a připsat si na konto první venkovní vítězství.
ne 26. 9. 2010, KV Arena
HC Energie Karlovy Vary
1:4 1:0, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 16. Vrána - 30. Sýkora (Šimanovský), 44. Řídel (Patzelt), 53. Šimanovský (Patzelt), 59. Patzelt (Šimanovský). Vyloučení: 10:8, navíc Hroch, Veverka (oba KVA) a Andres (UNL) - všichni 10 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 36:27. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

HC Energie Karlovy Vary: Nguyen - Michálek, Kodl, Veverka, Šafář, Priškin, Bláha - Zikmund, Opatrný, Klíma, Řezníček, Vrána, Petrov, Hroch, Molnár, Rubeš.

Ústecký Slovan s.r.o.: M. Chmel - Šimanovský, Baránek, Dušek, Trončinský, Babušík, Straka - Patzelt, Sýkora, Andres, Vykouk, Polák, Chovanec, Ordoš, Procházka, Řídel, Staněk.