K l a d n o - Už osmé utkání v řadě bez prohry v základní hrací době si připsali mladší dorostenci Ústeckých Lvů v předehrávce 25. kola ELIOD Servis extraligy. V přímém souboji o třetí místo se představili na ledě kladenského Vagnerplastu, ale vstup do utkání nijak oslnivý neměli. Postupem času se rozehráli a svého soupeře pokořili o čtyři branky.
st 22. 12. 2010
Rytíři Kladno
2:6 1:2, 1:1, 0:3

Branky: Patzelt 2, Ordoš, Chovanec, Kopta, Řídel. Nahrávky: Málek 2, Navarra 2, Sýkora, Procházka, Patzelt, Janák, Řídel, Kopta.

není k dispozici

Tomáš Mareš (HC Slovan Ústečtí Lvi): K předehrávanému utkání 25. kola jsme zajížděli na led čtvrtého mužstva tabulky HC KLADNO, které bylo za námi o jeden bod na 4. místě. Při formě, kterou jsme měli poslední měsíc, jsme chtěli tři body. Utkání jsme začali velmi vlažně a výsledkem byla branka v naší síti již po 59 vteřinách hry. Ani to nás moc neprobudilo a do 10. minuty jsme působili velmi ospalým dojmem. Od druhé poloviny třetiny jsme začali domácí přehrávat a v 15. a 19. minutě jsme obrátili skóre utkání. Na začátku druhé třetiny jsme po zmatcích v našem obranném pásmu "vyrobili" hrubku a soupeř vyrovnal. Odskočit se nám podařilo ve 33. minutě, kdy jsme po krásném sólu M. Patzelta šli opět do jednobrankového vedení. Ve třetí třetině jsme čekali výrazný tlak od domácích, ale toho jsme se nedočkali a po třech brankách v síti soupeře jsme navázali na předešlé výsledky a zvítězili celkem jednoznačně 6:2. Dnešní vítězství bylo naprosto zasloužené a jsme jen rádi, že se stále držíme v tabulce tak nahoře. Nyní čeká hráče zasloužené čtyřdenní volno a opět se sejdeme 27. 12., kdy najedeme na dvoufázové tréninky. Tento minicyklus zakončíme 30. 12. přátelským utkáním s výběrem Ústeckého kraje ročníku "96", kde máme i my 6 našich hráčů. Mužstvo doplníme hráči z 8. třídy. No, a 6.ledna jedeme bojovat o 2. místo na horký led do Karlových Varů, kde se nám již letos jednou podařilo vyhrát. Budeme chtít překvapit i tentokrát, i když zřejmě opět v oslabené sestavě. Nejlepšími hráči utkání byli Martin Patzelt, Ondřej Sýkora a Michal Chmel.