so 18. 9. 2010
HC Baník Sokolov
6:7 2:3, 1:4, 3:0

Branky a nahrávky: 2. Kašek, 13. Zdvořáček (Rubeš), 14. Rubeš (Moucha), 21. Rubeš (Drha), 27. Patyk(Zdvořáček), 34. Zdvořáček (Drha), 39. Balcar (Drha) - Sokolov skóroval v 1., 17., 25., 45., 55. a 59. minutě. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:0. Diváci: 42. Střely na branku: 25:47. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:7, 6:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (40. Haisl) - Balcar, Moucha, Loukota, Komár, Richter - Rubeš, Drha, Zdvořáček - Patyk, Tůma, Kašek.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): První třetina byla vyrovnaná. Ve druhé třetině jsme dostali zápas pod svou kontrolu. Ve třetí třetině jsme zklamali a jen tak tak jsme dotáhli zápas do vítězného konce i přesto, že jsme inkasovali v power play. Z jednotlivců bych pochválil Petra Zdvořáčka za předvedený výkon.