po 27. 9. 2010
HC Verva Litvínov
2:11 1:3, 1:6, 0:2

Branky a nahrávky: 3. Tůma (Loukota), 8. Kašek (Tůma), 8. Amirov (Drha), 21. Drha (Balcar), 25. Amirov (Zdvořáček), 29. Amirov, 30. Kašek (Patyk), 31. Patyk (Moucha,Zdvořáček), 39. Patyk, 55. Zdvořáček (Amirov), 57. Patyk (Tůma) - Litvínov skóroval ve 12. a 23. minutě. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. Diváci: 66. Střely na branku: 22:23. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:11.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (40. Haisl) - Loukota, Richter, Moucha, Balcar, Komár - Amirov, Tůma, Kašek - Patyk, Drha, Zdvořáček - Rubeš.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Začátek utkání byl v naší režii. Ve druhé třetině jsme jednoznačně rozhodli o utkání v náš prospěch. Třetí třetina se dohrála v poklidném tempu. Střelecky se prosadili Famíl Amirov a Petr Patyk, kteří vstřelili po třech brankách.