st 19. 1. 2011
MOSTEČTÍ LVI
10:4 3:0, 3:1, 4:3

Branky a nahrávky: 13. Drha, 16. Drha (Rubeš), 17. Tůma (Zdvořáček), 24. Tůma (Amirov, Loukota), 27. Rubeš (Kašek, Balcar), 29. Amirov (Drha, Rubeš), 45. Rubeš (Tůma, Amirov), 48. Rubeš (Zdvořáček), 49. Tůma (Kašek, Patyk), 58. Kašek (Drha) - Most skóroval ve 23., 45., 55. a 57. minutě. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 22. Střely na branku: 48:23. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 7:1, 7:2, 9:2, 9:4, 10:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (40. Haisl) - Loukota, Richter, Balcar, Moucha, Komár - Rubeš, Drha, Amirov - Patyk, Tůma, Kašek - Hašek, Zdvořáček.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Prvních 12 minut jsme byli pod tlakem, nedostali jsme se z naší třetiny. Přesto jsme první třetinu vyhráli 3:0. Podržel nás brankář Robin Zvědělík. Po úpravě ledu po první třetině jsme přišli z kabiny jako vyměnění a začali jsme hrát hokej, což se projevilo v herní stránce i v konečném výsledku. Střelecky se prosadili Filip Rubeš a Martin Tůma, kteří vstřelil po 3 brankách. Pochválil bych celé mužstvo za předvedený výkon.