P a r d u b i c e - K 54. kolu NOEN extraligy juniorů se ústečtí hokejisté vypravili na led Pardubic. Dlouho to vypadalo na jasnou záležitost domácích, zvlášť když v 52. minutě zvýšili své vedení už na 4:1. Zmrtvýchvstání Ústeckých načal v 57. minutě Vávra a vyrovnání zařídil dalšími dvěma brankami v celkovém rozmezí 68 vteřin Havlíček. Posledně jmenovaný zkompletoval trefou v samostaných nájezdech čistý hattrick.
so 19. 2. 2011, ČEZ Arena
HC ČSOB pojišťovna Pardubice
4:5sn 2:0, 1:0, 1:4 - 0:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 5. Kapec (Moučka, Havlík), 6. Křečan (Vondráček), 31. Šťastný (Březina, Tomín), 52. Hemský (Půhoný, Zdráhal) - 47. Vávra (Humpolíček, Hošek), 57. Vávra (Grin, Merta), 58. Havlíček (Humpolíček), 59. Havlíček (Merta), 65. Havlíček (SN). Rozhodčí: Hribík – Kis, R. Prchal. Vyloučení: 8:12, navíc Vondráček (PCE) 10 min. + OK. Využití: 1:1. Diváci: 50. Střely na branku: 49:40. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:5.

HC ČSOB pojišťovna Pardubice: Langhamer - Zdráhal, Březina, Krejnus, Beneš, Šťastný, Stoklasa, Vondráček, Půhoný, Zrůst, Lenoch, Starý, Nosek, Křečan, Havlík, Tomín, Hemský, Kapec, Vlček, Moučka.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Bulva, Procházka, Hříbal, Grin, Holomek, Ságer, Brož, Humpolíček - Krupička, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Šetka, Baránek, Pořický, Havlíček, Harkabus, Racek.