ne 27. 2. 2011
SK Trhači Kadaň
5:2 1:1, 1:0, 3:1

Branky a nahrávky: 16. Balcar (Loukota), 32. Zdvořáček (Patyk, Kašek), 44. Zdvořáček (Drha, Patyk), 45. Kašek (Rubeš), 54. Drha (Patyk, Zdvořáček) - Kadaň skórovala ve 14. a 47. minutě. Rozhodčí: Volf - Loskot, Košťálová. Vyloučení: 5:5. Diváci: 62. Střely na branku: 40:21. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Haisl (30. Zvědělík) - Loukota, Moucha, Balcar, Komár - Patyk, Kašek, Zdvořáček - Rubeš, Drha, Amirov - Hašek, Tůma.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): První třetina byla vyrovnaná. Druhou a třetí třetinu jsme vyhráli. Průměrný zápas s vítězným koncem. Střelecky se prosadil Petr Zdvořáček, který vstřelil 2 branky. Z jednotlivců bych pochválil oba brankáře.