so 12. 3. 2011
HC Verva Litvínov
6:5 1:2, 3:1, 2:2

Branky a nahrávky: 12. Kašek (Loukota), 21. Amirov (Ordoš), 30. Patyk (Kašek), 37. Ordoš (Patyk), 50. Zdvořáček (Patyk, Ordoš), 54. Rubeš (Tůma) - Litvínov skóroval v 6., 10., 35., 54. a 55. minutě. Rozhodčí: Volf - Místecký, Bečvář ml. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 66. Střely na branku: 20:36. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 6:3, 6:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Richter, Balcar, Komár, Loukota - Rubeš, Kašek, Amirov - Patyk, Tůma, Ordoš - Hašek, Drha, Zdvořáček.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Začátek utkání jsme zaspali a prohrávali nula dva. Do konce druhé třetiny jsme otočili výsledek a ve třetí třetině jsme po těžkém boji do poslední vteřiny udrželi jednobrankový náskok a tím získali cenné body do konečného pořadí. Čeká nás poslední zápas s Chomutovem, kde se rozhodne zda v celkovém pořadí budeme třetí či čtvrtí. Opět musím vyzdvihnout brankáře Robina Zvědělíka za předvedený výkon.