M o s t - O dva góly během jedné minuty nechali na mosteckém ledě junioři Ústeckých Lvů v první třetině odskočit svého soupeře. Když na konci druhé a na začátku třetí třetiny skóre vyrovnali a dostali domácí hokejisty pod tlak, nenašel se nikdo, kdo by byl schopný vstřelit další branku a převážit stav na stranu Ústeckých. Podle pravidla nedáš - dostaneš nakonec vítězný gól dali domácí. Lvíčatům k vyrovnání už nepomohla ani závěrečná powerplay.
ne 2. 10. 2011
MOSTEČTÍ LVI
3:2 2:0, 0:1, 1:1

Branky a nahrávky: 14. Kabelka (Bedecs), 15. Smolík (Řehoř), 49. Řehoř (Čmolík) - 37. Herna (Hanzl), 43. Vávra (Rovný, Hanzl). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 80. Střely na branku: 24:33. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

MOSTEČTÍ LVI: Horák - Vondráček, Kabeláč, Smolík, Čmolík, Řehoř, Theimer, Řádek, Černý, Bedecs, Kail, Kabelka, Brettschneider, Řehulka, Malec, Konvalinka, Nídl, Bristinš

Ústecký Slovan s.r.o.: Brýl - Herna, Holeček L., Burkovec, Bulva, Angr, Holeček B. - Rovný, Vávra, Pořický - Kuchynka, Fojt, Vegner - Ságer, Hanzl, Šetka - Melovský, Topol, Tuček