K l a d n o - Velmi nepříjemným soupeřem se stal celek PZ Kladno pro ústecké juniory. Nejen že dokázal obrat Lvy o bod na jejich ledě, ale ukázal se i jako špatný hostitel. Ve svém hájemství nedal mladým Ústeckým Lvům k bodům téměř ani přičichnout. Když domácí v 50. minutě zvyšovali na 3:0, byli hokejisté Slovanu zralí na ručník. Vzepjetí Lvíčat na posledních 6 minut ale nestačilo ani na vyrovnání.
ne 27. 11. 2011
PZ Kladno
3:2 1:0, 1:0, 1:2

Branky a nahrávky: 1. Novák, 26. Vopravil, 50. Vodička (Voráček) - 54. Faigl (Pořický, Kuchynka), 58. Kuchynka (Holeček L.). Vyloučení: 5:3, navíc Ságer (UNL) 10 min. NESP. Využití: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 26:34. Průběh utkání: 3:0, 3:2.

PZ Kladno: Mastík - Tlustý, Voráček, Malovický, Pfejfer, Raclavský, Šícha, Kašák, Macenauer, Novák, Kadlec, Král, Vopravil, Vodička, Procházka, Pípal, Tolkner, Kymlička

Ústecký Slovan s.r.o.: Brýl (31. Formánek) - Burkovec, Vegner, Herna, Ságer, Holeček L., Váchal - Hošek, Suchánek, Pořický - Kuchynka, Faigl, Tuček - Rovný, Hanzl, Angr - Melovský