P ř í b r a m - Pro povinné dva body si zajeli junioři Ústeckých Lvů na led poslední Příbrami. První třetina byla ještě výsledkově vyrovnaná, ale ve druhé třetině využili Ústečtí během 3 minut trestné střílení, přesilovku i šanci v pěti proti pěti. Domácí poté sice také využili trestné střílení i přesilovou hru, ale hostující tým si už vítězství pohlídal.
ne 11. 12. 2011
HC Příbram
3:6 1:2, 1:3, 1:1

Branky a nahrávky: 20. Grubner, 32. Petr, 44. Sequens (Petr) - 16. Faigl (Pořický), 19. Vávra (Kuchynka, HOšek), 28. Pořický, 29. Hanzl (Baránek), 31. Vávra (Hošek, Ságer), 50. Rovný (Hanzl, Baránek). Vyloučení: 5:9, navíc Mašek (PRI) a Herna (UNL) TS. Využití: 1:1. Diváci: 43. Střely na branku: 26:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 3:5, 3:6.

HC Příbram: Kořínek - Fiala, Grubner, Křivonoska, Lipka, Mašek, Nosákovec, Petr, Pokorný, Pondělík, Sequens, Vogeltanz, Filkorn, Hlaváč, Polák, Tobolič

Ústecký Slovan s.r.o.: Brýl - Burkovec, Vegner, Herna, Ságer, Holeček L., Váchal, Holeček B. - Fojt, Hošek, Vávra - Kuchynka, Faigl, Pořický - Baránek, Hanzl, Rovný - Melovský, Angr