Ú s t í n/L. - Ke druhému zápasu ligy staršího dorostu přijel na led Ústeckých Lvů tým Benátek nad Jizerou. Po oboustranně opatrné první třetině, kdy dominovali hlavně brankáři, přinesla prostřední část hry jednu branku v síti hostů a plno osobních soubojů. Na začátku třetí třetiny vstřelili domácí důležitou druhou branku, soupeř znervózněl a místo hokeje se začal věnovat spíše diskuzím s rozhodčími. Třetí branka přinesla klid na domácí hole a zápas se dohrál už zcela v režii domácích hokejistů. Výborný výkon podal brankář Novák a připsal si první shutout v sezóně.
ne 25. 9. 2011
HC Benátky nad Jizerou
5:0 0:0, 1:0, 4:0

Branky a nahrávky: 26. Jindřich (Musil), 42. Strnad (Řídel), 53. Chovanec (Krejča, Trončinský), 56. Málek (Trončinský, Strnad), 58. Jindřich (Musil). Rozhodčí: Knapík - Mašek, Hynčica. Vyloučení: 4:8, navíc Stehlík, Váňa a Říha (všichni BNJ) všichni 10 min. NESP. Využití: 2:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 5:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Trončinský, Dušek - Bačák, Musil, Jindřich, Řídel, Strnad, Janák, Vrba, Vondráček, Straka, Chovanec, Krejča

HC Benátky nad Jizerou: Ašenbrenner - Stehlík, Hloška, Bukolský, Vasilev, Jiroušek, Budač, Eftimov, Klindera, Nikolov, Říha, Váňa, Novotný, Petrák, Špičan, Šafra, Podzimek, Fedurčo