K l a t o v y - Na led posledního celku zajížděli v pátek starší dorostenci Ústeckých Lvů, ale vítězství se rozhodně nerodilo jednoduše. Domácí nastoupili v hodně omlazené sestavě a od začátku utkání byli pod velkým tlakem Ústeckých. Jenže první branka padla z rychlého brejku do sítě modrožlutých. Po bleskovém vyrovnání přidali Lvi ve druhé třetině ještě dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jenže soupeř na začátku třetí třetiny dvěma góly v rozmezí 43 vteřin vyrovnal a došlo na drama. Ústečtí hokejisté znervózněli a předháněli se v zahazování šancí. Naštěstí pro ně se po přihrávce Musila zpoza branky trefil Jindřich a utkání rozhodl.
pá 30. 9. 2011
HC Klatovy
3:4 1:1, 0:2, 2:1

Branky a nahrávky: 9. Kodýtek (Nejdl), 47. Hrdlička, 48. Hořký (Reiniger) - 9. Janák (Strnad, Řídel), 30. Musil (Šimanovský), 40. Janák (Řídel), 53. Jindřich (Musil, Bačák). Rozhodčí: Valenta - Vavruška, Ingriš. Vyloučení: 7:3, navíc Hořký J. (KLT) TS. Využití: 0:1. Diváci: 38. Střely na branku: 12:31. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4.

HC Klatovy: Hořký V. - Rajal, Nejdl, Kutil, Mach, Kodýtek, Görges, Bouček, Pericat, Reiniger, Hořký J., Musílek, Tůma, Bauer, Šmíd, Hrdlička, Vacek

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Dušek - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Jindřich - Chovanec, Vrba, Krejča - Vondráček