M o s t - V pátečním 5. kole ligy staršího dorostu se utkaly dva dosud neporažené celky, Most a Ústí nad Labem. V první třetině byli aktivnější hosté z krajské metropole, ale výsledkem bylo jen vedení 1:0. Druhá třetina branky nepřinesla, a tak se všechno důležité stalo až v té závěrečné. Na jejím začátku se podařilo domácím vstřelit gól a narostla jim křídla. Ústečtí byli zaskočeni a v 54. minutě šel soupeř gólem v přesilovce do vedení. Ústečtí Lvi hned po 12 vteřinách vyrovnali a hra se poté přelévala od branky k brance. Zdálo se že výborného gólmana hostí Chabra ten den už nelze překonat. Nakonec v 59. minutě, po střele Šimanovského od modré, tečoval Strnad a zaznamenal vítěznou branku. Komplikace ještě nastala, když při powerplay Mostu, při situaci 3 na 1, trefil Strnad bránícího hráče a z protiútoku 6 vteřin před koncem musel zachraňovat Novák.
pá 7. 10. 2011
MOSTEČTÍ LVI
2:3 0:1, 0:0, 2:2

Branky a nahrávky: 45. Kunc (Wiedemann, Šefl), 55. Wiedemann (Mašek, Šefl) - 14. Bačák (Musil, Křepelka), 55. Bačák (Šimanovský), 59. Strnad (Křepelka, Janák). Rozhodčí: Bžoch - Koskuba, Bertlík. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 70. Střely na branku: 12:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

MOSTEČTÍ LVI: Chabr - Machač, Jaroš, Wiedemann, Olichta, Kwolek, Štefl, Fryč, Mašek, Butka, Hrnčíř, Kunc, Student, Weinhold, Vyvážil, Kopřiva, Čížek, Elsnic, Gabriel, Kováč

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Krejča - Babušík, Vrba, Vondáček