Ú s t í n/L. - Na rychlou branku Pražanů dokázali domácí hokejisté rychle zareagovat, ale pak při vlastní přesilovce zbytečně inkasovali. Hned zkraje druhé třetiny stihli ještě jednou vyrovnat, ale další tři branky, z toho jednu opět při vlastní přesilovce, je srazily do kolen. Snahu o zvrácení stavu nebylo možné domácím upřít, ale k vidění byl spíš festival zahozených šancí. Ve třetí třetině hokejisté Ústeckých Lvů zabrali a vynutili si přeslovky, které dvakrát dokázali proměnit. I přesto, že do konce zápasu bylo ještě dost času, soupeř jednogólové vedení udržel a sebral hráčům Slovanu první body v sezóně.
pá 14. 10. 2011
HC Kobra Praha
4:5 1:2, 1:3, 2:0

Branky a nahrávky: 6. Strnad (Zdvořáček), 25. Bačák (Křepelka, Musil), 42. Zdvořáček (Janák), 48. Zdvořáček - 4. Novák S. (Bednář, Vacek), 14. Novák S. (Šikal), 26. Janoušek (Janouš, Šikal), 33. Hein (Vacek), 36. Prokop (Janouš). Rozhodčí: Bžoch - Hynčica, Střelka. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 137. Střely na branku: 29:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 4:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák (36. Burkovec) - Křepelka, Straka, Trončinský, Zdvořáček, Babušík, Procházka - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Řídel - Vrba, Vondráček, Krejča

HC Kobra Praha: Fořt - Vacek, Švehelka, Novák S., Sládek, Hein, Krejčík J., Janouš, Šikal, Antoš, Ječný, Bednář, Janoušek, Prokop, Krejčík T., Medynský, Zmeškal, Matoušek, Buss