Ú s t í n/L. - Přestože hosté ze Sokolova, hrající pod hlavičkou Karlovy Vary B, přijeli pouze s jedenácti hráči v poli, dokázali celou první třetinu držet s Ústeckými Lvy krok. Vše důležité se odehrálo ve druhé polovině prostřední části hry, kdy domácí odskočili soupeři o tři branky.
pá 28. 10. 2011
HC Energie Karlovy Vary B
6:2 0:0, 4:1, 2:1

Branky a nahrávky: 22. Jindřich (Procházka), 29. Hajn (Vrba), 34. Řídel (Zdvořáček), 40. Křepelka (Musil), 42. Málek (Řídel), 58. Strnad (Řídel) - 28. Ziegler (Čapek), 49. Balogh (Petroš). Rozhodčí: Plachý - Vlasjuk, Kilián. Vyloučení: 3:6, navíc Šimanovský (UNL) 10 min. NESP. Využití: 2:0. Diváci: 137. Střely na branku: 36:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Procházka, Musil, Jindřich - Bačák, Strnad, Řídel - Vrba, Vondráček, Krejča - Hajn

HC Energie Karlovy Vary B: Francisko - Bláha, Binias, Moucha, Balogh, Petroš, Sus, Krenkel, Ševc, Čapek, Klíma, Ziegler